Prireditev ob materinskem dnevu v Kovorju

Dvaindvajsetega marca smo v Kulturnem domu v Kovorju pripravili prireditev ob materinskem dnevu. V programu smo sodelovali vsi učenci Podružnične šole Kovor. Pri likovni vzgoji smo ustvarili veliko risb, slik in drugih izdelkov, ki so razstavljeni v Kulturnem domu. V kulturnem programu so se predstavili pevski zbor s pesmimi Vandrovc, Zvonček in Poljubčki. Učenci prvega razreda so zaplesali na pesem Od glave do peta in angleško pesem. Učenci drugega in tretjega razreda so se predstavil z deklamacijami, angleško pesmico in plesom. V četrtem razredu smo zaigrali Prešernovega Povodnega moža, petošolci so deklamirali pesmi o mamicah in očkih.

Za zaključek smo zaplesali učenci, pod vodstvom  Plesnega kluba Tržič. Na koncu sta na kratko spregovorila predsednik KS Kovor, g. Franc Smolej in podžupan Občine Tržič, g. Dušan Bodlaj.

Vsi smo preživeli lepo popoldne, posvečeno našim mamam in babicam.

Julija Ahačič, 4. razred