PROMETNI DAN

V petek, 4. 10. 2019, smo imeli tretješolci tehniški dan. Obiskali smo PROMETNE DELAVNICE, ki so nam jih pripravili ob zaključku Evropskega tedna mobilnosti v letu 2019 v starem mestnem jedru mesta Tržič.

TEHNIŠKI DAN V 3. RAZREDU

Opis doživetja

Prejšnji teden v petek smo imeli tehniški dan. V šoli smo dobili malico, nato pa smo se z avtobusom odpeljali v Bistrico. Tam so se nam pridružili učenci iz 3. A in 3. B. Skupaj smo nadaljevali pot peš do Tržiča.

V Tržiču so nam predstavili delavnice. Na nekaterih delavnicah smo se vozili s skiroji, barvali kresničke, hodili z lesenimi čevlji, se igrali spomin in družabne igre. Obiskala nas je tudi policistka in nam pokazala nevarne in zanimive stvari. Čisto na koncu pa je prišel Plesni klub Tržič. Plesali smo in se razgibavali, nato pa smo se razvrstili v tri kolone in se odpravili v bistriško šolo. Tam smo še malo risali s kredami in igrali nogomet. Malo za tem nas je prišel iskat avtobus. In spet smo se vrnili v kovorsko šolo.

Ta dan je bil res imeniten, lahko bi se ponovil!

Ula Zupan, 3. K