DELOVNA SOBOTA

V soboto,1.12.2018, smo imeli na naši šoli čajanko. V šoli smo se učenci zbrali ob osmih zjutraj. Delali smo čokoladne kroglice, piškote, novoletne okraske ter cofe, kapice in zapestnice iz volne. Starši so prišli ob enajstih in skupaj smo se zbrali v tretjem razredu. Pevski zbor je zapel nekaj pesmi, potem pa so imeli govor g. župan Borut Sajovic, g. ravnatelj Štefan Žun in g. predsednik krajevne skupnosti Franc Smolej. Za tem smo se posladkali s prazničnimi dobrotami in popili čaj, nato pa s starši odšli kupovat izdelke, ki smo jih izdelali učenci PŠ Kovor. Čajanka se je kmalu zaključila in vsi smo odšli domov.

NAPISALI UČENCI NOVINARSKEGA KROŽKA: EMA BOROJEVIČ, VITA PREMRL, EVA LISEC, GABER PETERNELJ