PRVI ŠOLSKI DAN

OBVESTILO   UČENCEM   IN   STARŠEM   ZA   PRVI  ŠOLSKI  DAN                   28. 8. 2018

• Začetek pouka za učence od drugega do petega razreda bo v ponedeljek, 3. septembra 2018, ob 8.20.
  • Učenci imate pouk do 9.40.
  • Malica in oddelki podaljšanega bivanja bodo že organizirani. Učenci, ki boste ta dan v OPB-ju in na kosilu, se na kosilo prijavite do petka, 31.8.2018 (na št. 5971 769).
  • Ne pozabite prinesti s seboj copat, beležke, pisala in mape s trdimi platnicami. Šolsko publikacijo za letošnje šolsko leto boste dobili že prvi šolski dan.
  • Učenci – vozači, avtobus vas bo zjutraj odpeljal v šolo iz Zvirč ob 8.00. Povratek avtobusa bo za učence , 3., 4. in 5. razreda ob 10.35 (iz Bistrice).
  • Sprejem prvošolcev s kulturnim programom bo v ponedeljek, 3. septembra, ob 9.30.

Starše prvošolcev vabimo, da ta dan svojega otroka – prvošolca pospremite v šolo. Pred šolo se bomo zbrali ob 9. 25 in s pomočjo naših učencev vas bomo pospremili do učilnice prvega razreda, kjer bo potekal sprejem.

Učiteljice PŠ Kovor